Viis vahendit keskkonna-teadlikuks kodukoristuseks

Moodne kodu pole pelgalt moodsa arhitektuuri ja mööbli summa. Selle juurde kuuluvad ka
kaasaegsed koristusvahendid, millega ilu alal hoida.

Küllap mäletame kõik koduseid laupäevakuid, mil ema-isa eestvedamisel pöörati kodu viimase sopini pahupidi, et leida üles viimnegi tolmukübe. Vähe sellest – nüüd korraldame sääraseid laupäevakuid ka ise. Miski poleks nagu muutunud. Ega polegi, kui välja arvata tõik, et arenenud on nii meie keskkonnateadlikkus kui ka koristuskeemia. Kusjuures koristuskeemia areng on seotud keskkonnateadlikkuse kasvuga. Saksa koristuskeemia tootja Flore tootesarjad kodu- ja hulgi kasutajatele- koristajatele on selle arengu kõige käegakatsutavamad näited.

Miks?

  1. Flore tooteid ei pea ajama taga mööda poode, et neid käega katsuda. Sest Florel on oma koduleht, lihtne ja kasutajasõbalik puhastusained.eu ehk flore.ee, ja sealses netipoes on kogu valik nagu peo peal. Flore netipoodi võib minna millal iganes ja kus iganes nii telefonist kui ka arvutist. Tellid, maksad ja kaup tuleb ise koju kätte.
  2. Flore tooted on keskkonnasõbralikud rohetooted. Ei, need pole tehtud apelsinimahlast ja kasetohutuhast, nagu me mõistame rohetooteid lihtsustatult, vaid valmistatud arvestusega, et nende tootmisel ja kasutamisel ei eritu loodusse midagi, mis võiks teha sellele kahju.
  3. Flore tooted on universaalsed. Samu tooteid kasutavad nii tuhanded kodumajapidamised kui ka tootmis- ja teenindusettevõtted meil ja mujal. Kui ikka Saksa Raudtee on tunnistanud sobivaks Florin S Limette (tunnistus nr 681616), et rongi mööblit puhastada, võid olla kindel, et ka sinu auto saab sellega seest ja väljast säravpuhtaks.

Kodune koristuslaupäevak on mõnus perekondlik ettevõtmine ennekõike siis, kui ka kõige jonnakama mustuse eemaldamiseks pole vaja nühkida, sest piisab pühkimisest. See aga eeldab õigesti valitud koristuskeemia kasutamist. Mis aga ei tähenda, et iga pleki jaoks peab olema kapis oma pudel.

Tavalise kodumajapidamise vajadused katavad:

  1. Florin S Limette. See vahend on mõeldud erinevate kivi- ja keraamiliste pindade puhastamiseks näiteks kodus köögis, vannitoas või saunas. See lahustab puhastatavatelt pindadelt nii lubisetted, rasvad kui ka valgud, eemaldab pindadelt ja seadmetelt hõlpsasti mineraalsed setted, tekitades ühtlased triipudeta puhtad pinnad, mis on meeldiva sidrunilõhnaga.
  2. Flor Konz. Sellega saab rasva-, õlija tolmuplekkidest puhtaks köögi pestava tapeedi, üle käia mistahes materjalist põrandad ja ka uhke nahkdiivani elutoas. Põhimõtteliselt võib Flor Konziga rahulikult üle käia kõik pestavad ja vett taluvad pinnad ning niiskust ligi tõmbavad ruumid
  3. Sanox. See on mõeldud niiskuslembeliste ruumide kivi- ja metallpindade roostest ja lubjakivisettest puhastamiseks ning vask-, alumiinium-, messing- ja pronkspindadelt oksiidikihtide, malm- ja teraspindadelt kerge rooste eemaldamiseks. Kõige õigem koht Sanoxi kasutamiseks on saun või vannituba. Aga ka köök või garaaž.
  4. Florin 11. Sellega saab teha mistahes plekkidest puhtaks pehme mööbli ja vaibad. Kusjuures vahendisse lisatud toimeaine tõstab üles lamandunud kiud ja moodustab kaitsekihi, mis ei lase diivanil või vaibal enam nii ruttu määrduda.
  5. Flamil 3 Super. Nagu nimigi ütleb, on tegu universaalse puhastusainega, mis sobib kiireks plekieemalduseks, kui toas või õues on vaja lahustada ja eemaldada kiirelt ning jääkideta tahkunud mineraalseid õlisid, rasvu, tahma, tinti, nikotiiniplekke või muid samalaadseid määrdumisi. Ja kui on vaja teha auru- või kõrgsurvepesu, on ta samuti õige vahend. Selleks kasutavad teda ka tööstuskasutajad.

Need viis puhastusvahendit on osa 11-tootelisest sarjast, mis pakub Euroopa keskkonnanõuetele vastavat ja tööstustarbijate poolt hinnatud profipuhastusvahendeid ka kodutarbijatele.
Peale viie põhivahendi on sarjas veel kuus lisavahendit kõikvõimalike kodumajapidamistes ettetulevate plekkidega võitlemiseks. Esialgu on sari olemas meie netipoes, kuid õige pea ka kauplustes üle Eesti.
Parem maailm meie ümber algab meist endist. Oma isiklikuks rohepöördeks kodumajapidamise koristamises pole vaja muud kui teadlikku otsust, et avan oma brauseris uue akna, trükin sinna flore.ee, valin ülevalt rippmenüüst netipoe ja ühe neljast siin soovitatud põhivahendist.

Shopping Cart