,

Florin DF sprei – Rooste ja niiskuskaitse aine elektrilistele ja mehaanilistele seadmetele 400ml aerosool

15.24  KM-ga

Rooste-ja niiskuskaitse aine elektrilistele ja mehaanilistele seadmetele

Saadavus: 24 laos (saab tellida)

 

OMADUSED:

  • moodustab elektriseadmete pinnale molekulaarse, vett ja niiskust väljatõrjuva, elektrijuhtivust mitterikkuva kaitsekihi
  • hoiab eemale vee, toimib korrosiooni tõkestavalt, puhastab ja määrib
  • hoiab ära mehaaniliste osade kinnikiilumist ja jäätumist
  • muudab vee alla jäänud või läbiniiskunud elektriseadmed jälle töökõlblikuks
  • lühendab remondiaegu, tõstab võimsust ja pikendab seadmete tööiga
  • ei kahjusta metalle, plastmasse, emaile, kummi, klaasi ega keraamikat

KASUTUSVÕIMALUSED:

Elektrimootorite mähistes, generaatorites, transformaatorites, katkestites, süüte-ja reguleerimisseadmetes, releedes, alaldites, ühendusklemmides, signalisatsiooni seadmetes, kaitsmetes, lülitites , lülitusseadmetes, harutoosides, uute seadmete profülaktikas nende efektiivsel kaitsmisel niiskuse eest.

KASUTAMINE JA SÄILITAMINE:

Vahendit võib pinnale piserdada, pintsliga peale kanda või sisse kasta, eelnevalt seade mustusest ja tolmust ohutu lahustiga (Florin 2000, Prod .nr 0020) ära puhastada, seejärel suruõhuga ära kuivatada. Florin DF kõigile elektridetailidele, isolaatoritele, korpusele ja tihenditele ohtralt pealekanda ning seejärel kuivada lasta. Pinnad ülekontrollida ja vajadusel töötlust korrata. Mahatilkunud vahend kokku koguda ja uuesti kasutada. TÄHELEPANU! Mitte kasutada arvutite puhul!

TEHNILISED OMADUSED:

Aine olek: aerosool Tihedus (20°C): ca. 0,84 g/ml Leekpunkt: <0°C Survestusgaas: propaan/butaan Koostisained: lenduvad bensiinisüsivesinikud korrosioonivastased ja vett tõrjuvad ühendid, alkoholid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Florin DF sprei – Rooste ja niiskuskaitse aine elektrilistele ja mehaanilistele seadmetele 400ml aerosool”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart