,

Flamil Edelstahlbeize – Puhastusaine oksiidi eemaldamiseks roostevaba teraselt 12kg kanister

159.61  KM-ga

Puhastusaine oksiidi eemaldamiseks roostevaba teraselt

Saadavus: 15 laos (saab tellida)

OMADUSED:

Tugevalt happeline vedelik, mis on mõeldud roostevaba teraste puhastamiseks ja tagi eemaldamiseks pärast teraste termilist töötlemist. Peale roostevaba terase vahendiga töötlemist tekib ühtlaselt matti pind.

KASUTUSVÕIMALUSED:

Vahend eemaldab roostevaba teraselt nii rauaoksiidid kui ka legeerivate elementide (kroom, nikkel, vanaadium, molübdeen, alumiinium, titaan, tantaal ja nioobium oksiidide) jäljed. Eriti hästi toimib vahend pärast kuumtöötlemist (näiteks keevitamine) tekkida võivate oksüdeerimisjälgede eemaldamisel.

KASUTAMINE JA SÄILITAMINE:

Sobib kasutamiseks pintsliga peale kandmisel, sissekastmisel või aines leotamisel. Toimeaeg 10-12 min. Ruumi temperatuur kuni 40ºC. Lahjendada veega 1:1. Lahjendusel 1:3 toimeaeg pikeneb. Vahend on eriti mürgine, mistõttu kasutada kõiki vajalikke ettevaatusabinõusid! Ohusümbol “C”, “T+”

TEHNILISED OMADUSED:

Aine olek: vedelik Tihedus (20ºC): 1,31 g/ml pH tase: <1 Koostisained: lämmastikhape, väävelhape, fluorvesinikhape, tensiidid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Flamil Edelstahlbeize – Puhastusaine oksiidi eemaldamiseks roostevaba teraselt 12kg kanister”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart