Flamil Bio Öl Ex – Taimeõli ja biodiisli määrdumiste eemaldaja

10.66 879.50  KM-ga

Taimeõli ja biodiisli määrdumiste eemaldaja

Tootekood: 0402 Kategooria: Silt:

OMADUSED:

  • uuemate teadusuuringute põhjal väljatöötatud puhastusvahend, mis võimaldab hõlpsasti ilma mehaanilise mõjutuseta pindu puhastada
  • lahustab ja eemaldab kiiresti ja jäägitult taimseid õlisid, rasvu, tahma ja grafiiti (k.a. värvitud pindadelt nagu toorõli veokite välispindadel)
  • on vees hästi lahustuv, ei sisalda toksilisi ega ohtlikke aineid, keemilisi lahusteid
  • ei kahjusta rauda, klaasi, värvilisi metalle, plastikpindu ega värvitud pindu

KASUTAMINE:

Sobib esmajärjekorras taimeõli veokite hoolduseks, kuid ka kõigi teiste pindade ja seadmete taimeõli jääkidest puhastamiseks. Vahend on kontsentreeritud, veega lahjendada 1:5 kuni 1:10, pihustiga pinnale kanda, 5 minutit toimida lasta, misjärel kõrgsurveseadme abil veega maha pesta. Ettevaatust! Vahendit mitte pinnal kuivada lasta! Vahendi kasutamisel ei ole käsitsi ega masinharjadega küürimine enam vajalik! Säilitamisel vältida külmumist! Kui on tegemist tundlike metallide nagu alumiinium, tsink või nõrkade värvkatetega, on soovitatav enne kasutamist proovida varjatud kohas.

TEHNILISED OMADUSED:

Olek: vedel
Tihedus: ca. 1.06 g/ml
Ph (1%): ca.11,0
Koostisained: mitteioonsed tensiidid, kompleksained, kaaliumhüdroksiid, fosfaadid

Flamil Bio-Öl-Ex kuulub oma omadustelt pesu ja hooldusvahendite kategooriasse. Selle toote tensiidsete koostisosade bioloogiline lagunduvus on vastavuses EL Detergendimääruse nr. 648/2004 poolt kehtestatud tingimustele.

Suurus

1 LIITRINE PUDEL, 5 LIITRINE KANISTER, 10 LIITRINE KANISTER, 30 LIITRINE KANISTER, 60 LIITRINE KANISTER, 120 LIITRINE KANISTER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Flamil Bio Öl Ex – Taimeõli ja biodiisli määrdumiste eemaldaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart