, ,

Flamil 100 – Universaalne suurte pindade puhastusaine

11.17 2,263.50  KM-ga

Universaalne suurte pindade puhastusaine

OMADUSED:

  • lahustab ja puhastab rasvad, õlid, vaigud, tindi, tahma, suhkru, hallituse, kopituse, silikoonide jäägid ja muud mustust
  • eriti hästi sobib kasutamiseks kõrgsurvepesu seadmetes

KASUTUSVÕIMALUSED:

Sobib puhastada: sõidukeid, aknaid, uksi, veoautode laadimisruume, büroosid, külmakappe, koolipinke, pesuvanne, keraamilisi põrandaid, terrassi põrandaid, marmorpindu, veoautosid (nii seest kui väljast), linttransportööre, laevalgusteid, konteinereid, värvkattega või plastikkattega hoonete välisseinu, lennukeid, raudteevaguneid.

KASUTAMINE JA SÄILITAMINE:

Kasutatakse lahjendatult 1:10 kuni 1:200 sõltuvalt kasutusalast ja määrdumisastmest. Vahend piserdatakse puhastatavale pinnale ja lastakse toimida 5 kuni 10 minutit. Sobib ka lahuse lapiga pühkimine või lahusesse kastmine. Seejärel kõrvaldatakse eraldunud mustus. Puhastamisel soovitav kasutada kõrgsurvepesuseadmeid, lahjendusel 1:50 kuni 1:500 või teisi pealepiserdamisvahendeid. Kuuma vee kasutamisel efektiivsus tõuseb märgatavalt. Säilitamisel hoida külmumisest!

TEHNILISED OMADUSED:

aine olek: vedelik
tihedus: ca. 1,10 g/ml
keemispunkt: >100C
pH-arv (kontsentraat): >12,0
pH-arv(1%lahus): ca.11

Koostisained: anioonsed ja mitteioonsed pindaktiivsed toimeained (tensiidid), fosfaadid, veeslahustuvad lahustid,sideained, sobitusained, hooldus-, värv- ja konserveerimisained, kaaliumhüdroksiid.

Toote tutvustuse kirjeldused ja juhised põhinevad meie kogemushinnangutel. Tootja ei võta endale vastutust kahjude eest, mis võivad tekkida puhastusvahendi mittejuhendikohasel kasutamisel. Puhastustulemus sõltub otseselt kasutusjuhendi täpsest jälgimisest. Kui leiab tõestamist, et vahendi omadused ei vasta lubatud kvaliteedinõuetele, siis langeb vastutus täiel määral tootjale.

Florin 100 kuulub oma omadustelt pesu ja hooldusvahendite kategooriasse. Selle toote tensiitsete koostisosade bioloogiline lagunduvus on vastavuses EL Detergendimääruse nr. 648/2004 poolt kehtestatud tingimustele.

Suurus

1 LIITRINE PUDEL, 5 LIITRINE KANISTER, 10 LIITRINE KANISTER, 30 LIITRINE KANISTER, 60 LIITRINE KANISTER, 120 LIITRINE KANISTER, 210 LIITRINE KANISTER

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Flamil 100 – Universaalne suurte pindade puhastusaine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart